Bu Plugini "HKLM\Software\Mozilla" Kaldıramıyorum.

huseyinn27 (1) 7 yıl önce sordu

Başlıkta belirttiğim gibi Mozilla pluginini gerek elle, gerek CCleaner programı ile kaldırdıktan sonra tekrar aynı yere geliyor. Kaldırılmaması gerekiyorsa, ne olduğunu açıklarmısınız? Teşekkür Ederim.

http://i.hizliresim.com/0DMPvV.png

Toplam 1 cevap

theriskoftime (39) 7 yıl önce cevapladı

HKLM yani diğer ismi ile HKEY_LOCAL_MACHINE dir..başlat/çalıştır/regedit/HKEY_LOCAL_MACHINE dizininden ulaşabilirsiniz..yüksek olasılıkla HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Mozila/currentversion/run da aktif çalışıyordur..bu demek oluyorki başlangıçta aktif hale geliyor..başlat çalıştır msconfig dizini altında başlangıç sekmesinden dosyanın tıkını kaldırabilirsiniz..