Bu Şarj Kablosu Samsung Galaxy S4 telefonuma olur mu?

ardamm (3) 6 yıl önce sordu

Aşşağıda Vereceğim Linkteki Şarj Kablosu Samsung Galaxy S4 telefonuma olurmu ? olur ise alacağım olmazsa almayacağım Şimdiden teşekkürler

Link : http://www.hepsiburada.com/codegen-micro-usb-uyumlu-bileklik-sarj-data-kablosu-mavi-599010233-p-TELDATACODUSBMV

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Evet, olur. Zaten USB şarj kabloları telefon seçmez. Yeterki USB girişler uyumlu olsun (genelde mikro USB olurlar).

Ürün tanıtım sayfasından ürün ile alakalı yorumlardan biri:

İDEAL

(30.08.2016)

samsung galaxy s4 için aldım gayet güzel orjinal kablosuyla aynı değerlerde şarj ediyor. bu fiyata harika bir ürün.

MURAT DURSUN (34) - İstanbul - Türkiye

ardamm (3) 6 yıl önce cevapladı

Teşekkürler Yorumlara Bakmayı Unutmuşum

temmuz 6 yıl önce

Şimdiden iyi günlerde kullan :)