Bu şekilde tweet nasıl oluşturulur?

vipervenom (1) 3 yıl önce sordu

Toplam 2 cevap

misty (556) 3 yıl önce cevapladı

İlk tweet Twitter for Advertisers (legacy) (Reklamverenler İçin Twitter) ile atılmış gözüküyor. Hashtagle atılan diğer tweetler bundan ve birbirinden kopyalanmış.

"Reklamverenler İçin Twitter etiketini içeren Tweetler, kendilerinin ücretli içerik olup olmadıklarını değil, Twitter Reklamları Oluşturucu ile oluşturulduklarını gösterir. Ücretli içerik, tüm reklam biçimlerinde bir Sponsorlu rozeti içerir."

vipervenom (1) 3 yıl önce cevapladı

İşte ben bu ilk tweet'in nasıl oluşturulduğunu öğrenmek istiyorum. Yöntemini, yapılış yolunu.

misty 3 yıl önce

Reklamverenler İçin Twitter'ı araştır