Toplam 3 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Sorun çok göreceli. Oyun mu oynuyorsun, sadece nette mi geziyorsun yoksa bilgisayarı farklı bir amaç için mi kullanıyorsun?

Ama şöyle söyleyeyim: Normalde bu tür teknolojilerin ömrü en fazla 5 senedir. Bu zaman zarfında yeni yazılımlar, yeni teknolojiler çıkar. Sistemin güncelliğini yitirir. Örneğin oyun oynuyorsan, her sene oynayabileceğin yeni oyun sayısı azalır.

gramer11 (-1) 6 yıl önce cevapladı

Günceldir.

ademinbiri (-1) 6 yıl önce cevapladı

"hakan" en doğru cevabı vermiş.

Onun sorduğu şıklara göre bilgi verirseniz daha doyurucu bir cevap alırsınız.