Bu sistemde yazılım yüklenmesi için gereken özelliklerden biri ya da daha fazlası yok

murat (12492) 7 yıl önce sordu

Windows 8 işletim sistemi üzerine HP Deskjet F4200 yazıcıyı yüklemek istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum:

Bu sistemde  yazılım yüklenmesi için gereken özelliklerden biri ya da daha fazlası yok.

Bu bilgisayarda yüklü olan işletim sistemi desteklenmiyor.

Geçerli işletim sistemi 602.64

Windows 8 üzerinde  HP Deskjet F4200 yazıcıyı nasıl çalıştırırım?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Windows 8 üzerinde  HP Deskjet F4200 yazıcıyı nasıl çalıştırırım?

Yazıcı ile birlikte gelen sürücüler Windows 8 işletim sistemini desteklemiyor. Bu sebepten CD üzerinden Windows 8 üzerinde  HP Deskjet F4200 yazıcıyı kurmak isterseniz bu hatayı alırsınız.

HP sitesi üzerinden HP Deskjet F4200 Windows 8 sürücülerini indirip kurmanız gerekiyor.

HP Deskjet F4200 Windows 8 sürücülerini buradan indirebilirsiniz.

candan 7 yıl önce

paylaşımınız beğndim ve yukarı oylama hakkımı kullandım

murat 7 yıl önce

Teşekkürler @candan az önce bir müşterim sordu onun için paylaştım buradan