Bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor - www.garantibbva.com.tr geçersiz bir yanıt gönderdi.

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Garanti web sitesine girmek istediğimde Bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor www.garantibbva.com.tr geçersiz bir yanıt gönderdi.Windows Ağ Teşhislerini çalıştırmayı deneyin. ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR hatası alıyorum. Sorun ne olabilir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Bugün ben de bir kaç defa bu hatayı aldım.  Garantinin SSL sertifikası ile ilgili bir sorun yok kontrol ettim. Şu şekilde girince sorun kalmadı, deneyebilirsin:

  1. Tarayıcında CTRL + SHIFT + N tuşlarına aynı anda bas. Gizli sekme açacaktır.
  2. Gizli sekmede garantinin sitesine girmeyi dene.

Sorun çerez kaynaklı sanırım bende sorun bu şekilde çözüldü. Şimdi girebiliyorum.