Bu Siteler Ne kadar Güvenilirdir? (Genel Soru)

lion (595) 8 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar, bu sitelerde işletim sistemleri, full programlar, full oyunlar vs. mevcut bu siteler ne kadar güvenilir ? düşünceleriniz ve deneyimleriniz nelerdir?

► www.fullprogramlarindir.com

► www.saglamindir.net

► www.teknomobil.org

► www.warezturkey.net

► www.fullprogramdeposu.com

► www.katilimsiz.gen.tr

► www.saglamoyun.com

NOT: Soru düzenlenip daha doğru bir ifadeyle sonuca ulaşmak için değiştirilmiştir.

Toplam 3 cevap

akif52 (34) 8 yıl önce cevapladı

Bu böyle anlaşılmaz.Verdiğin linki ver.Güvenilir bir siteyse sıkıntı yok zaten.

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

bu siteler kesinlikle güvenli değildir bu siteler crack lı rogramları barındırır ve şansına indrdiğin program yerine virüslü prgramda inebilir çok dikatli olman lazım

güvenilir site olarak gezginler ve tam indir güvenlidir

efe (65) 8 yıl önce cevapladı

https://www.virustotal.com/ sitesi ile taratıyorum virüs var ise yüklemiyorum.