"Bu siteye ulaşılamıyor" hatası, hiçbir siteye girilmiyor!

ozgurlol (268) 4 yıl önce sordu

Internet bağlantısı var ancak, hiçbir siteye girilmiyor, girmeye çalıştığımda;

Bu siteye ulaşılamıyor

siteadresi.org ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

Aşağıdakileri deneyin:

  • Bağlantınızı kontrol etme

ERR_TIMED_OUT

Her yöntemi denedim ama işe yaramadı bu arada; bilgisayarım yok, mobildeyim.

Ne yapabilirim?

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

@ozgurlol sorun çözülmüş ben yine de yazayım. ERR_TIMED_OUT hatası almışsın. Sorun kendiliğinden düzeldiğine göre muhtemelen servis sağlayıcında geçici bir sorun oldu. Bir daha karşılaşırsan şunu deneyebilirsin:

  • Telefon mobil verisini kapat ve tekrar aç. Bu senin yeniden ip adresi almanı sağlayacaktır. Böylece yeni bir bağantı yaparsın. Bu da çoğu zaman sorunları çözmeye yarar.
  • Telefonunda sorun olması ihtimalina karşı telefonu yeniden başlatabilirsin.
  • Chrome yerine başka bir tarayıcı ile test etmende de fayda olur. Mesela telefonunda iki tarayıcı bulundur. Chrome da hata alıyorsan bir de diğeri ile kontrol edersin
ozgurlol (268) 4 yıl önce cevapladı

GÜNCELLEME : SORUN KENDİ KENDİLİĞİNE ÇÖZÜLDÜ :D

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

İnternetin bağlantısında sorun oluşmuştur kendi kendine çözülmez.