Bu tür dosyalar bilgisayarınıza zarar verebilir sorunu nasıl çözülür?

kullanici151897 (1) 2 yıl önce sordu

Dosya tehlikeli olduğu için Chrome tarafından engellendi - Chrome 75 sürümü için. Bende dediğiniz eklenti yok girmiş oldugunuz ayarlar bölümünde .

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Bu sorun hakkında 2 adet video çekilmişti Youtube kanalımızda. Dilerseniz aşağıdaki linklerde videolara gidebilirsiniz.

Eğer bu videolardaki seçenekler karşınıza çıkmıyorsa Chrome sürümünüzü güncellemenizde fayda var. Chrome sürümünüz baya eski.

kullanici151897 (1) 2 yıl önce cevapladı

Kardeşim ben chrome sürümün de güncelledim ama deyişen hicbirşey olmadı