Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatası

lippincott (1) 9 yıl önce sordu

win 8.1 yüklü bilgisayarımda.iki gün önce paint i gayet güzel kullanıyordum.fakat az önce açmaya çalıştığım uyarı verip açılmıyor.
bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor.bilgisayarınıza uygun bir sürüm bulmak için yazılım yayıncınızla görüşün diyor.
bu ne demek?ne yapmalıyım.yardım lütfen

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

Sorunu en basitinden çözmek için sistem geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.

Windows 8.1 de sistem geri yüklemeyi çalıştırmak için şunları yapın

  1. Çalıştıra (Windows + R tuşlarına basarak açabilirsiniz) rstrui.exe  komutunu yazın ve enter tuşuna basın.
  2. Daha sonra bu sorunu yaşadığınız tarihten önceki bir tarihe sistem geri yükleme ekranındaki yönergeler ile dönün.

Sistem geri yükleme ile dosyalarınız kaybolmaz, bilgisayarınızda veriler silinmez.