Bu uzantı Chrome Web Mağazası politikasını ihlal ediyor nedir?

Anonim (156) 1 yıl önce sordu

Google Chrome tarayıcıda severek kullandığım bir uzantı vardı. Bugün Chrome uzantılar bölümünde bu uzantının yanında "Bu uzantı Chrome Web Mağazası politikasını ihlal ediyor." yazdığını gördüm. Bu uzantı Chrome Web Mağazası politikasını ihlal ediyor ne anlama geliyor?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

"Bu uzantı Chrome Web Mağazası politikasını ihlal ediyor " mesaju kullandığın uzantının Google kurallarına uygun olmadığını belirtiyor.

Uzantı Chrome mağazadan da kaldırılmıştır. Sen de bu uzantıyı bir daha kullanma ve kaldır.

Uzantı bilgisayarına zarar verebilecek içeriğe sahip olabilir.