Bu video digiturk adlı iş ortağı tarafından sağlanan ve iş ortağının telif hakkı nedeniyle engellediği içeriğe sahip

xzaa1 (10) 9 yıl önce sordu

Videolarım Kendiliğinden Siliniyor.

"Bu video digiturk adlı iş ortağı tarafından sağlanan ve iş ortağının telif hakkı nedeniyle engellediği içeriğe sahip."

Bu Yazı Çıkıyor

Sorunu Özebilen Varsa Yardım Etsin

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Bu video digiturk adlı iş ortağı tarafından sağlanan ve iş ortağının telif hakkı nedeniyle engellediği içeriğe sahip

Mesaj çok açık. Telif hakkı Dijitürk'e ait bir video yüklemişsiniz. Bundan dolayı silinmiş.

emir38 (-4995) 9 yıl önce cevapladı

xzaal yardımıcı olmaya çalışıyım size yotubeden indirdiğin bir videoyu yayınlarsan silinir telif hakı oluyor

xzaa1 (10) 9 yıl önce cevapladı

Ben O VideYoutube'den İndirmedim