Bu video size mi ait virüsü nasıl temizlenir?

kullanici564433 (1) 1 yıl önce sordu

Yanlışlıkla linke tıkladım BU VİDEO SİZEMİ AİT MESAJIrehberimdeki herkese gitmiş. video size mi ait virüsü telefondan nasıl temizlenir?

Toplam 1 cevap

alattin (17014) 1 yıl önce cevapladı

Buna benzer bir durum için video çekmiştik: https://www.youtube.com/watch?v=PMLXDcrdNRY

"Utanmıyormusun bu resmi çekmeye" şeklinde gönderilen ve link içeren mesaj bankacılık truva atı içeren bir virüs. Muhtemelen sendeki de benzer bir durum. "bu video sizemi ait virüsü" de benzer bir türe benziyor.