Bu web sayfası kullanılamıyor (Hata kodu: ERR_CONNECTION_RESET)

ayhanergn (1) 9 yıl önce sordu

Merhaba ben soundcloud dan resimdeki gibi bir hata alıyorum chrome kullanıyorum firefox explorer de aynı hata ve hata ayrıyetten şöyle soundcloudda sarkı dınlıyorum yüklüyorum sorun yok https://soundcloud.com/settings

buraya gırebılıyorum buranın alt dallarına gıremıyorum o hatayı alıyorum proxy ayarlarıda dengelı ağ güvenlik duvarında sorun yok sorun nasıl özğlcek yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekürler şimdiden

Toplam 4 cevap

emir38 (-4995) 9 yıl önce cevapladı

modemin elektiriğini kes ve yeniden aç pc kapatıp tekrar aç  çözülür

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

ERR_CONNECTION_RESET hatasının pek çok sebebi olabilir.

Sırası ile şunları deneyebilirsiniz.

Hatayı tüm tarayıcılarda aldığınıza göre, sistem veya modem kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz.  Eğer kullandığınız bilgisayar bir notebook ise telefonuz üzerinden internete çıkmayı, veya farklı bir wi-fi, üzerinten internete çıkmayı deneyebilirsiniz.

Bağlantınız bir şekilde sıfırlanıyor. En muhtemel sorun kaynağı genelde antivirüs programları olur.

Yukarıdaki aşamaları tek tek deneyebilirsiniz. Durumu buraya yorum olarak yazarsanız başka olasılıkları deneyebiliriz.

ayhanergn 9 yıl önce

Modem işlemini gerçekleştirdim sonuç : olumsuz Antivirüs - FireWall : Kullanmıyorum Download Manager vb. : Kullanmıyorum Dns : Kullanmıyorum (Google Dns ve Open Dns' de denedim yine aynı hata) Vpn.Proxy otomatik onunla oynanmış bir ayarımda yok :)

ayhanergn (1) 9 yıl önce cevapladı

Modem işlemini gerçekleştirdim sonuç : olumsuz Antivirüs - FireWall : Kullanmıyorum Download Manager vb. : Kullanmıyorum Dns : Kullanmıyorum (Google Dns ve Open Dns' de denedim yine aynı hata) Vpn.Proxy otomatik onunla oynanmış bir ayarımda yok :)

(Sanırım bilen yok)

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Sitenin/sitelerin yüklü olduğu serverlerde geçici bir problem olabilir ama istersen kullandığın internet browser'ların önbelleklerinide bir temizle bakalım, faydasını görebilirsin.