Bu Windows 7 Orijinal Değildir

erayyazci (1) 8 yıl önce sordu

Bİlgisayarımı 3 senedir sorunsuz kullanıyorum. Dün microsoft windows dan program yüklemek için izin geldi ben de kabul ettim ve görev yöneticisi bozuldu. Daha sonra Bu windows orjinal değildir yazısı çıktı ekranımda!! Lütfen ne yapabilirim internette düzeltmek için programlar var ama hepsi hata veriyorlar. Yardım edin!!!!!!!

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

Windows orjinal mi?

Windows orjinal ise Microsoft'u arayıp durumu bildirebilirsiniz.

Ayrıca WGA Remover 1.5 adlı program bu yarıyı kaldırmak için kullanabilirsiniz.

Eğer orjinal değilse burada link vermek yasak olduğu için link veremem fakat Daz Loader gibi bir program işe yarıyormuş arkadaşların dediklerine göre :)

lion (595) 8 yıl önce cevapladı

Merhaba, Windows'sunuz orjinaldi ise elinizde orjinal serial numaranız varsa yeniden girmeye çalışın olmazsa Microsoft'la görüşün Eğer Windows'sunuz orjinal değilse Uzmanım.Net olarak illegal yöntemlerle bir çözüm önerisi veremiyoruz. Anlayışınız için Teşekkürler.