c# Aynı kod farklı butonlarda çalışmıyor

misty (556) 5 yıl önce sordu

button1 içine yazdığım kodu button2 içine de kopyalıyorum ama aynı sonuç olmuyo. birine tıklayınca matematik işlemi sonucu textbox a yazılıyo diğerinde 0 yazılıyo.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Gözden kaçırdığın bir nokta vardır.  Yoksa bu söylediğin mantıklı değil. Buton1 içine yazdıın kodu bir fonksiyonun içine al. Daha sonra fonksiyon adını kullanarak çağırmayı dene.

misty 5 yıl önce

2.butona basmadan önce programa yeniden değer girmeyi unutmuşum :)