C#'da formuma eklediğim timer da hata alıyorum

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

C# da formuma eklediğim timer da hata alıyorum. Kodlar doğru ancak { expected hatası veriyor. (Timer daki değerleri 3 label a aktarıyorum. Bunlar label5 label 3 ve label 4.)

Ekran görüntüsü,

https://i.hizliresim.com/NO57Qg.png

@alattin

Toplam 2 cevap

notify (538) 6 yıl önce cevapladı

En sonda ki } işaretinin yanında iki tane daha }} işareti koy sorun çözülür.

toprak34 6 yıl önce

@notify Teşekkürler :)

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

@toprak34 program yapma programını atarmısn :D

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

Yanlışlıkla Class ve NameSpace'e ait } karakterlerini silmişsin.

Aslında Error List bölümüne dikkat edersen sana iki defa } expected demiş. Bu mesaj iki tane } simgesi eksik demektir.

Error List  hayat kurtarır, burayı kontrol etmeyi unutma. Sorularında doğrudan buradaki hata mesajı ile başlık açabilirsin. Zira, hatanın Timer ile ilgisi yok. Sadece basit bir syntax, yazım hatası.

notify 6 yıl önce

ben bu kadar detaylandıramıyorum abi nedense :)

alattin 6 yıl önce

@notify zamanla yaşlandıkça çenen düşer o zaman detaylandırırsın :)

notify 6 yıl önce

:) hep beraber görücez abi inşallah o günleri