C: Diskin'de alan nasıl açılır?

kutaybb (5) 3 yıl önce sordu

C: dosyasında az bir alan kaldı bunu arttırmak istiyorum.Yazılara baktım D: dosyasından 20GB lık bir yer küçülttüm fakat daha sonrasında C: dosyasına ekle butonuna tıklayamadım.

Toplam 1 cevap

hydra (3800) 3 yıl önce cevapladı

Kaç GB C: diski? Windows zaten kendi başına 15 - 20 GB yer kaplıyor. Diski temizle yapın, İndirilenler klasörünü D:'ye atın.

kutaybb 3 yıl önce

C 145 GB ama 17GB lık yer kaldı.Ayrıca dediğiniz adımları uyguladım neredeyse 700MB lık bir etkisi oldu.

hydra 3 yıl önce

Hangi uygulamalar, oyunlar, programlar yüklü C: disknide ? @kutaybb

kutaybb 3 yıl önce

hallettim hocam teşekkürler

hydra 3 yıl önce

Rica ederim. @kutaybb