c# dosya nasıl parse edilir ?

mehmeteminn (-16) 7 yıl önce sordu

Öncelikle Destek Çıkan Çıkmayan Herkese Teşekkürler.

(C#'da)

Çalıştıgım şirket bana bir log dosyası verdi ve bunu parse etmemi istiyor . Nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz daha önce hiç yapmadım . Dosyanın İçerisinden örnek bir dize ;

1468989521.223      0 192.168.5.111 TCP_DENIED/403 4449 POST http://android.bugly.qq.com/rqd/async - HIER_NONE/- text/html

Bunun gibi en az 1000 satır var diyebilirim.

Toplam 2 cevap

mehmeteminn (-16) 7 yıl önce cevapladı

hepinizin anasını sikeyim işeyaramaz ibneler

cemkara (4215) 7 yıl önce cevapladı

Tam cevap yazıyordum ki  yaptığın edepsizliği gördüm.

Başkalarına 1 kez bile yardımcı olmamış biri gelip burada yardım istiyor yardım alamayınca da edepsizlik yapıyor. Senin işe yaramaz bir tip olduğun her halinden belli. uzmanim.net senin gibi tipler için uygun değil.

Senin gibi adamları çalıştıran şirkette yazık. Senden de yazacağın koddan da kimseye hayır gelmez.