c# Popup pencere hakkında

masker (93) 10 yıl önce sordu

bu tarz bir arama ekranı yapmak istiyorum ama ben ilkel yöntemlerlemi yapsam yoksa bunun daha kolay bir yolu varmıdır?

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 10 yıl önce cevapladı

Telerik benzeri Windows forms control setlerinin içinde benzer pencereler açmak için kullanabileceğiniz Controller mevcut. Bir dönem Telerik kullanmıştım, formları daha şık bir hale getirmek için size pek çok araç veriyor.

UI for WinForms linkinde FORMS & DIALOGS başlığı altında bir kaç kontrol var.