C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\Chrome.exe Windows tarafından bulunamıyor hatası

cemkara (4215) 8 yıl önce sordu

Masaüstündeki Google Chrome kısayolunu tıkladığımda

C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\Chrome.exe Windows tarafından bulunamıyor. İsmi doğru yazdığınızdan emin olup yeniden deneyin hatası alıyorum. Chrome açılmıyor.

Hatanın çözümü nedir?

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\Chrome.exe Windows tarafından bulunamıyor.
İsmi doğru yazdığınızdan emin olup yeniden deneyin hatasının çözümü:

Bu hata Google Chrome ana çalıştırılabilir dosyası olan Chrome.exe'nin hasar görmesi, silinmesi
durumlarında ortaya çıkar.
C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\ yolu altında Chrome.exe dosyası Windows tarafından
bulunamadığı için Chrome çalışamaz.

Hatanın çözümü için:
Google Chrome'u yeniden yüklemeniz gerekir.
Google Chrome'u buradan indirebilirsiniz.

waverick (1) 8 yıl önce cevapladı

masaüstündeki chorome simgesine sağ tıkla özellikler dosya konumunu aç oradaki chorome yazan dosyayı yeniden adlandır de ve chrome.exe olarak yaz srun çözülmüştür