C# Proje YApmama İçin Lazım olan .....??

e3e3e3 (15) 9 yıl önce sordu

Merhaba, Sqlde zamana bağlı sorgu gerçekleştirmek istiyorum.. Uygulama kapalı olsada sql de 3 5 saatte bir örneğin insert işlemi gerceklestirmek istiyorum.

Bunun için anahtar kelimeler nelerdir. Şimdiden teşekkürler..

Toplam 1 cevap

oiscen (11) 9 yıl önce cevapladı

Windows Zamanlanmış görevler aracılığı ile bu işlemi yapabilirsiniz.

1) Projenizi açıldığında otomatik insert işlemi yapıp ardından kapanacak şekilde kodlayın.

2) Windows Zamanlanmış görevlerden projenizi saatte bir çalışacak şekilde ayarlayın.