c# ta belirli bir bölgedeki linkleri çekme

admintrack (1) 8 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar

ben c# ta bir proje geliştiriyorum.

webclient ile internetten belirli linkleri çekmem lazım.

nette bulamadım yardımcı olabilecek varmı ?

örbek : www.11111.com sitesinin orta bölümündeki tüm linkleeri çekiniz

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

Sizin ihtiyacınız olan Html Agility Pack

Nuget üzerinden yükleyebilirsiniz. Html Agility Pack  ile   HTML üzerinde parse işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Html Agility Pack, HTML ayrıştırma, etiketler arasında belirli bölümleri alma, çıkartma silme, HTML dosyası veya web üzerinden istek ile elde edilen verilerde işlem yapmak için C# , .net ortamında  en faydalı kütüphanelerden biridir.