C ve D diski nasıl birleştirilir?

storm16 (3) 1 yıl önce sordu

bilgisayarımda c ve d diski ayrı durumda bunları birleştirmek istiyorum nasıl yapabilirim. (D diski komple boş)

Toplam 1 cevap

gorele28 (387) 1 yıl önce cevapladı

Yeni Birim D nin üzerine gelip sağ tıklatıp birimi sil yazısına tıklaman lazım sonra pencereyi kapatmadan C nin üzerine gel sağ tıklayıp Birimi Genişlet yazısı aktif olacak o yazıya tıklayıp ilerle diyip açmış olduğun Yeni Birim D diski C diski ile birleşek pencereleri kapat sonra bilgisayarı yeniden başlat işlem bu kadar mesaj yoluyla video linkide atarım ona bakarak yapabilirsin geçmiş olsun