C:/windows/system32/riched32.dll uygulaması windows üzerinde calışmak üzere tasarlanmamış veya hata içeriyor

nurullahg (1) 8 yıl önce sordu

Hayırlı günler hayırlı cumalar dilerim. 1 haftadır üzerinde durdum cabaladığım bi sorunu çözemedım bunun üzerine yardım almak istedim.

uninstall.exe-bozuk goruntu

c:/windows/system32/riched32.dll uygulaması windows üzerinde calışmak üzere tasarlanmamış veya hata içeriyor. Programa özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek icin sistem yöneticinize veya yazılım satıcısına başvurun.

Böyle bir sorun gelmektedir indirdigim programların birini açamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

riched32.dll dosyasını internetten indirerek c:/windows/system32 klasörüne atmayı deneyebilirsin.

Çözüm olmazsa açmaya çalıştığınız programı önce bilgisayarınızdan tamamen kaldırın, sonra yeniden kurmayı deneyin.