C: ye hiç bir şey kuramıyorum kuruyorum bilgisayar kapanıp açılınca siliniyor

kerem52 (37) 8 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak kuzenim bilgisayara oturdu ve ondan sonra C: ye hiçbirşey kuramıyorum yani kuruyorum ama bilgisayar kapanıp açılınca herşey siliniyor okulda bilgisayar hocasına sordum ama söylemedi işi varmış yardımcı olursanız sevinirim bir programmı yükledi veya bilgisayarın ayarlarından C: yi korumaya alıp bir şey kurmamı engellemiş olabilirmi

Toplam 1 cevap

akif52 (34) 8 yıl önce cevapladı

Virüs olabilir bi taratıp deneyin.Denetim Masası'ndan yüklemediğiniz uygulamaları silin.Boş dosyaları temizleyin.

Öneri Programlar :

- 360 Total Security ( Alternatif olarak : AVG , Bitdefender , Avira , Kaspersky , Eset olabilir.

- CCleaner

Ek olarak :

- Advanced System Care

Ayrıca Virüs olduğunu düşünüyorsanız MalwareBytes,ADWCleaner,Combofix veya Kaspersky Removal Tool kullanılabilir.