çalışmayı durdurdu hatası

existeen (1) 10 yıl önce sordu

Meraba iyi günler yeni bilgisayar aldım zamunda.net'ten torrent olarak indirdigim oyunu açmak istedigimde bu hatayı alıyorum ne yapmam gerekiyor resmen zorlanmış hissediyorum kendimi windows7 kullanıyorken oysakı xp de her sorunu dırek çözüyorduk şimdiden teşekkürler.

Toplam 1 cevap

laboustasarim (693) 10 yıl önce cevapladı

merhaba oyunun bazı eklentilerinde sorun var direktx sürümünün son versiyonunu indiriniz ve kurunuz ardından güncelleştirmeleri yapınız yeniden başlatınız ve başladıktan sonra oyunu açarken sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır deyiniz sanırım düzgün olarak çalışacaktır .

Directx Son Sürüm