Call of Duty Ghosts : Çalışmayı Durdurdu Hatası nasıl çözülür?

asilkartal1903 (1) 10 yıl önce sordu

Bilgisayarımın özellikleri:

Ati Radeon 4600 series(2gb)

windows 8 64 bit

4 gb ram ddr 2

Call of Duty Ghosts Çalışmayı Durdurdu hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Sisteminiz Call of duty Ghosts oynamak için yeterli degil.

Ati Radeon 4600 series kartların desteği DirectX 10.1'dir.  Call of duty Ghosts için DirectX 11 gereklidir.

Ayrıca en az 6GB ram gerektirir. Malesef sisteminiz bu gereksinimleri karşılamıyor.

Ati Radeon 4600 series  teknik özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Call of Duty Ghosts için gerekli sistem bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.