Call of duty: ghosts iw6sp64_ship.exe çalışmayı durdurdu hatası

krm007 (1) 10 yıl önce sordu

 Call of duty: ghosts Oyunun kurulumundan sonra iw6sp64_ship.exe çalışmayı durdurdu hatası (iw6sp64_ship.exe has stopped working) alıyorum sebebi nedir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Hatayı tam belirtmediğiniz için soruyu yeniden düzenledim. Farklı bir hata ise lütfen buna göre düzenleyin.

Call of duty : ghost iw6sp64_ship.exe çalışmayı durdurdu hatası (w6sp64_ship.exe has stopped working) alıyorsanız şunları deneyebilirsiniz.

  1. Önce Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package (x64) yükleyin.
  2. Sonra Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x64) yükleyin.
  3. En sonunda da Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) yükleyin.

Bu işlemleri yapmak bendeki iw6sp64_ship.exe çalışmayı durdurdu hatasını çözdü. Eğer sizde işe yaramazsa ekran kartınızın sürücülerinin son versiyonunu indirin ve kurun.

Ayrıca oyun gereksinimlerini kontrol edin. Call of duty : ghost çalışması için 64 bit sistem gerekiyor.
CALL OF DUTY: GHOSTS sistem gereksinimleri nelerdir?

krm007 10 yıl önce

teşekkür ederim ilginiz için. Sorun kendi işletim sistemimle ilgili bir durummuş. oyunun sistem gereksinimlerinde 32bite uyumlu olmadığını bilmiyordum. Yani bu oyun 32Bit işletim sistemiyle oynanmıyor: /