Call of Duty Mobile hoparlör ve mikrofon simgesi görünmüyor

megatrip (28) 4 yıl önce sordu

Oyunda hoparlör ve mikrofon simgesi yok ama ayarlardan düzenleye bastığım zaman gözüüyor ama lobide oyunda gözükmüyor

klasik telefondan silip tekrar yükledim olmadı

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

iPhone mu kullanıyorsun? Bir arkadaşımda iPhone üzerinden (iPhone 6+) aynı sorunu yaşıyor. Call of duty mobile oyununda  hoparlör ve ses ikonları görünmüyor.

Bu sanırım oyundaki bir hatadan kaynaklanıyor. Xiaomi telefonda böyle bir sorun yok. Ses simgeleri görünüyor.

yagami (1) 4 yıl önce cevapladı

aynen öyle sıkıntı iphone'larda. yakın zamanda çözerler diye umuyorum bakalım