Call of Duty Mobile yapılandırma indirilemedi hatası

mevlutkokk (3) 4 yıl önce sordu

Oyuna tıklıyorum baya bekliyorum sonra bu  hatayla karşılaşıyorum

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Şimdi bununla alakalı yazı yazacaktım seni gördüm. Oyun daha yeni çıktığı için anladığım kadarıyla sunucu taraflı problemleri var. Biraz beklemek gerekiyor, mobil veri açtım hatta DNS falan değiştirdim ona rağmen düzelmedi. Problem oyunun kendisinde anlaşılan. Mecburen sunucular iyileştirilene kadar bekleyeceğiz.

mevlutkokk 4 yıl önce

Bilgilendirdigin için teşekkürler

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Dünya genelinde sıkıntı varmış. Sunucular çökmüş.  Bende dil ingilizce Failed to download the configuration check you network connection  hatası verdi oyunu açar açmaz. Şöyle bi yabancı forumlara baktım. Millet yatalım kalkalım sabaha düzelir gibi geyikler çeviriyorlar.  Call Of duty seven çok tabi.  Ben de yıllar sonra şöyle bir oyuna bakayım dedim patladı ulan ne şans.