Call of Duty Modern Warfare 2 Tam Ekran Sorunu

araz01 (291) 7 yıl önce sordu

Herkese iyi günler.

Yaşayan bilir Call of Duty Modern Warfare 2 oyununda grafik seçenekleri olsun ekran ayarları olsun tam ekran veya pencere modunda oynamayı değiştirmek gibi bir lüksümüz yok. Bu sebepten bende oyunu 3 hafta pencere modunda oynadım. Çözümü aşağıda verdiğim gibidir...

Toplam 1 cevap

araz01 (291) 7 yıl önce cevapladı

Oyuna girip Alt+Enter yapalım ve grafiklere girip bilgisayarın ekran çözünürlüğü kaç ise (bunu masaüstüne sağ tıklayıp "Kişiselleştir" sekmesinden öğrenebilirsiniz) aynısını oyunda da uygulayınız. İyi oyunlar...