Call of Duty Modern Warfare 3 ü pc ye yükledim crackde yaptım fakat oyun açmak için tıkladığımda giriş noktası bulunamadı hatası veriyor.

mertylmnc (1) 7 yıl önce sordu

Hata tam olarak şöyle;

_AIL_sample_channel_levels@8 yordam giriş noktası. C:\Program Files (x86)\Call of Duty-Modern Warfare 3\iwsp5.exe dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.

yönetici olarak çalıştırdım yine aynı hatayı verdi.

bide ilk başta _AIL_set_streams_levels@12 olarak çıkıyodu hata mss32.dll dosyasını değiştirdikten sonra hata yukardaki gibi çıkmaya başladı

Toplam 1 cevap

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

Bunun için önceden konu açılmış konuya buradan ulaşabilirsin.

Ayrıca Crackli içerik kullanımını önermiyoruz.

mertylmnc 7 yıl önce

Önceki konuyu okudum dediklerini yaptım fakat yine düzelmedi dll dosyalarında sıkıntı var heralde oyunun ama hangi dll dosyası bozuk bilmiyorum.