Call of duyt ghost couldnt write a file

sandromer (1) 9 yıl önce sordu

call of duyt ghost yükledim calıstıramadım.

başlattıgm zman söle bi hata verdi

call of duyt ghost  couldnt  write a file. the hard drive is probably  full .

şimdiden teşekkürler yardım ederseniz sevinirim

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

call of duyt ghost  couldnt  write a file. the hard drive is probably  full .

"call of duyt ghost dosyaya yazamadı. Sabitdiskiniz muhtemelen dolu"

Hatanın anlamı bilgisayarınızın sabitdiskinde yani hardiskinde yeterince yer yok.

Sabitdisk üzerinden gereksiz dosyaları silin ve yer açmaya çalışın. Muhtemelen sabitdiskinizde yer açtığınızda sorun çözülecektir.

Ayrıca bazen Windows 8 işletim sisteminde sorun olabiliyor. Bu durumda masaüstündeki Call Of Duty Ghost kısayoluna sağ tuş ile tıklayıp yönetici olarak çalıştır'ı seçmeyi deneyebilirsiniz.