Camtasia'da video nasıl kaydedilir?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Camtasia programında videoyu yaptım, şimdi yaptığım videoyu nasıl dışa aktarabilirim?

Camtasia'da video nasıl kaydedilebilir?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Camtasia'da video kaydetme (dışa aktarma) nasıl yapılır?

Camtasia programında yaptığınız videoyu son haline getirdikten sonra nasıl kaydedebileceğinizi bulamadıysanız bu yazımdan faydalanabilirsiniz. Aslında çok kolay, sadece farklı.

Şimdi adım adım Camtasia'da video kaydedelim.

1. Adım: Sol üst kısımdaki Share'ye tıklayın ve Local file seçeneğini seçin.

2. Adım: Açılan pencereden videoyu kaydetmek istediğiniz formatı ve çözünürlüğünü seçin.

3. Adım: Daha sonra videoyu nereye kaydetmek istediğinizi de ayarlayın ve Son'a tıklayın.

Camtasia programı videonuzu renderlayacak. Dışa aktarma işlemi bittikten sonra videoyu izleyebilirsiniz.