Camtasia studio 8 Ekrandaki Techsmith yazısı nasıl kaldırlır?

ozgurlol (268) 6 yıl önce sordu

Merhaba programı indirrdigimden beri bu yazı var nasıl kaldriablrm?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Deneme sürümü boyunca Camtasia Studio programını kullanarak kaydettiğiniz videolarda TechSmith yazısı fligran olarak yer alır. Programın ücretsiz sürümünde yer alııyor. Eğer full sürümünü satın alırsanız TechSmith yazısı gidecektir. Satın almak dışında crack, patchleme gibi işlemler de yapılabilir ancak bu hem güvensizdir hem de uzmanim.net kuralları gereği bahsedemeyiz.

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

crack bulabilirsen web ortamında sorunun çözülür ..