Camtasia Studio 8 ile video hızlandırma

cevapcim (7) 6 yıl önce sordu

selam ben camtasia studio 8 ile videonun bazı kısımlarını hızlandırmak istiyorum nasıl yapabilirim

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Merhabalar;

Öncelikle Camtasiayı açın
Video Ekleyin.
Eğer videonun Tamamı Hızlandırılmış olsun diyorsanız;
Videoya Sağ Tıklayıp Clip Speed'e Giriyoruz
Orda Hız Değeri var o hız değerini yüksek veya düşük yapabiliriz

EĞER;
Videonun Sadece Belirli bir yeri hızlı olsun Diyorsanız;
Videonun Hızlı olacak kısmını Yeşil Ve Kırmızı İşaretlerle Belirleyip Cut kısmına tıklıyoruz.
Geriye Kalan Kesilmiş kısımın ortasını ayırıp CTRL+V Yapıyoruz Ordan Ayarlayabiliriz.
Sonra Yine Aynı şekilde  Sağ Tıklıyıp Clip Speed'e Gelip Değerleri Yükseltiyoruz

Bu kadardır Ben Videolarımı Bu Şekilde Hızlandırıp Yavaşlatıyorum :=)

uzmanim9993 6 yıl önce

@nvidiagtx videosu var mı?

nvidiagtx 6 yıl önce

var youtubede napicaksın @uzmanim9993

uzmanim9993 6 yıl önce

@nvidiagtx izleyeceğim yani napabilirim? :)