Camtasia Studio ile birkaç video için küçültme sırası nasıl yapılır

ozanefe35 (1) 7 yıl önce sordu

mesela elimde 4 tane 1 saatlik video var ben bunları küçültmek istiyorum.
fakat render lama işlemi bililyorsunuz uzun sürüyor.Bilgisayar başında saatlerce duramam.
ben evden çıkmadan önce programla bunu ayarlamak istiyorum  eve gelene kadar program 4 video yu da küçültmüş olsun. bunu nasıl yapabilirim programda böyle bir özellik varmı?
teşekkürler..

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Bu Konuda Format Factory Adlı Bir Program Var İncelemeni Tavsiye Ederin Sana Bu İşlemde Yardımcı Olabilir