Camtasia Studio TechSmith Yazısınız nasıl kaldırabilirim?

mervepro (8) 7 yıl önce sordu

video render yaptıkdan sonra kayıt et derken TechSmith Yazısı çikiyor ve key istiyor ne yapmalıyım.

Toplam 1 cevap

xnstr (-25) 7 yıl önce cevapladı

Camtasia Studio TechSmith Yazısı nasıl kaldırılır!

  • Videoyu Yaptıktan Sonra İnternetinizi kesiniz. Sonra Help Yazan yere tıklayınız.
  • Sonra En Alta Enter software key yazan yere Tıklayınız Kaydetiğiniz Keyi yazınız Sonra kayıt etme yerine basınız artık TechSmith yazısı Çikmayacaktır. Render yüklenirken İnterneti geri açabilirsiniz.

İyi Günler Keyifli renderlemeler.

Help nerede yazıyor? Enter software nerede?  Resimler İçin Tıklayınız!

mervepro 7 yıl önce

Oldu Çok Teşekkür ederim iyiki varsınız Uzmanım.net :)

xnstr 7 yıl önce

Rica ederim. Sorularınıza Her zaman Uzmanım.net Ailesi olarak Çevaplamaya devam edeceğiz :)

hakan 7 yıl önce

"Kaydetiğiniz Keyi " ne demek?