Camtasia Yükleme Hatası "Sistem yöneticisi, bu yüklemeyi engelleyecek ilkeler atadı"

kullanici461209 (5) 7 yıl önce sordu

Merhaba Camtasia programını hem 6 hem 8 denemekle beraber 2 sindede hata aldım önceden kurmakta hata alıyodum windows installer sorunu vardı onu başlattım bu sefer kurarken yükleme 0 da ilerlemiyo ve windows sürücü modeli başlıklı Sistem yöneticisi, bu yüklemeyi engelleyecek ilkeler ayarladı diyor ancak sony vegas yüklerken sıkıntı yaşamıyorum internetteki bazı çözümleri denedim olmadı çalıştıra bişeler yazın sonra installeri otomatikten elleye alın gibi

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Programı yüklerken bir şekilde kısıtlama yaşıyor olabilirsiniz.

Öncelikle kurulum dosyasına sağ tuş yönetici olarak çalıştır diyerek kurmayı deneyin.

Kurulum dosyasına sağ tuş tıklayarak Özellikler->Uyumluluk diyerek kendi işletim sisteminizi seçerek deneyin.

UAC(Kullanıı hesabı denetim ayarları) nı açarak seviyeyi en düşüğe alarak kurulumu tekrar deneyin.

kullanici461209 (5) 7 yıl önce cevapladı

Teşekkür ederim yönetici olarak açınca sorun çözüldü