Canlı Yayın Ve Video İzleyemiyorum

megatrip (28) 4 yıl önce sordu

arkadaşım Canlı Yayın Ve Video İzleyemiyor izliyor ama yandexten veya başka bir platpormdan google platformundan izleyemiyor

bunun nedeni ne olabilir

sadece youtube  video izleyemiyormuş

başka sayfalarda izleyebiliyor

darkcrak 4 yıl önce

Chrome dan video izlemek istediginde hata mi alıyorsun ve canli yayni nereden izlemek istiyorsun hangi siteden

megatrip 4 yıl önce

youtubede videoya tıklyıorum öyle sonuna kadar dönüyor twitch canlı yayındada öyle

megatrip 4 yıl önce

ama yandex direk giriyor

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarına virüs bulaşmış ola bilir bilgisayarını

Adwcleaner ve mallwarebytes ile bi tara

megatrip 4 yıl önce

maaalesef düzelmedi

megatrip 4 yıl önce

temizledikten sonra bilgisiyarı yeniden başlatttım oldu teşekkğrler

darkcrak 4 yıl önce

Demek bilgisayarına virüs bulaşmış @megatrip

huseyinkkamer (77) 4 yıl önce cevapladı

Virüs bulaşmıştır. @darkcrak dediklerinden herhangi birini indirip kurduktan sonra bilgisayarını yeniden başlat. Düzelecektir.

darkcrak 4 yıl önce

Zaten sorunu düzeldi :)

huseyinkkamer 4 yıl önce

pardon farkında olmada sadece soruları cevaplamaya odaklandığımdan dolayı farketmedim. :) :=)