CANON MF 217 W faks alma sorunu

ilkergmail (3) 5 yıl önce sordu

İş yerinde CANON MF217 W model bir faks yazıcı var. Faks gönderebiliyoruz fakat bir türlü fax alamıyoruz.

 fax alma ayarları nasıl yapılmalı?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Canon MF SERİSİ TÜM MODELLER Yazıcı, TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU (tıkla)

Eğer yine yapamazsan Canon Destek ve Müşteri Hizmetlerİnden sorabilirsin:

Tel: 0800 501 456

Büyük ihtimalle sana yardımcı olacaklar ve belki seni ayarlar sırasında telefon ile yönlendireceklerdir.

Diğer türlü sana uzaktan ve setup ekranını görmeden kimse yardım edemez.