Canon MF 4018 scanner özelliği çalışmıyor

proqram (-7) 4 yıl önce sordu

Selam nasilsiniz. Ben windows 10 pro kurdum hocam. Printerimin ( yazici) markasi Canon MF 4018. Printeri kurdum cap ediyor yalniz Scanner ( Tarayici ) yukleye bilmiyorum. Proqramda indirdim Canon MF Toolbox 4.9 kurdum yinede hic ise yaramadi. Printer bolumunden scanner guncellemesi verdim yine ise yaramadi. Lutfen yardimci olun . Printerim windows 7 de scanner super calisiyordu ancak windows 10 kurdukdan sonra scanner calismiyor. Windows 10 icin scanner proqramlari var mi? onlardan deneyim belki duzelir. Haa birde

windows fax scan  var windows 10-da onuda calisdiraa bilmedim. Tesekkurler hocam iyi calismalar

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

İlk olarak Canon MF 4018'in driverlerini windows dan kaldır.

IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

Sonra uygun sürümünü yani driver ini indir. Canon un resmi sitesinden indir ve kurulumunu yap.

Canon i-SENSYS MF4018

Windows sürümünü Windows 10 yap ve bilgisayarının mimarisi hangisi ise onu seç 32 bit ise 32 bit'i seç 64 bit ise 64 bit'i seç