Casper BIOS Ayarları Nasıl Sıfırlanır ?

ahmetsamil (268) 7 yıl önce sordu

Casper laptopumda BIOS ayarlarımı sıfırlamak istiyorum.Nasıl yapabilirim ?

Toplam 1 cevap

ahmetsamil (268) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayar açılırken Casper logosu çıktığında F2 tuşuna basıyoruz.

Ardından ekranda açılan bölümden yön tuşlarını kullanarak sağ tarafta bulunan ''Exit'' bölümüne geliyoruz.

Buradan yine yön tuşlarını kullanarak ''Load Optimized Defaults'' seçeneğine geliyoruz ''Enter''a tıklayıp ''Yes'' seçeneğine tıklıyoruz.

Ardında ''F10''a tıklayıp ''Yes'' seçeneğine tıklayıp bilgisayarımızın başlamasını bekliyoruz.