Casper excalibur G770 bilgisayarını almayı düşünüyorum. Üniversitede işime yarayacak aktivite olarak film izlemek için. Oyun oynamayacağım mantıklımı

dmlklyc (1) 3 yıl önce sordu

Casper excalibur G770  bilgisayarını almayı düşünüyorum. Üniversitede işime yarayacak aktivite olarak film izlemek için. Oyun oynamayacağım mantıklımı?

Uzun ömürlü sağlam bir pc olsun istiyorum. Oyun bilgisayarı almam saçmamı

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Oyuncu Laptoplarının soğutması iyi oluyor, ve daha dayanıklı oluyor ancak Casper almanızı tavsiye etmem, Casper, Monster almayın. Bütçenizi söylerseniz daha iyi öneriler yapabilirim.