Casper via m1 nasıl bir telefon?

umuttt (207) 7 yıl önce sordu

şu soruları merak ediyorum:

1.telefon kaç dakika içinde şarj olmakta ?

2.telefon oyunlarda kasma sorunu vb. sorunlar yaşıyor mu ?

3.ısınma sorunu var mı ?

4.Telefon ile ilgili yaşadığınız en büyük sorun nedir ?

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba;

Ben bu telefonu kullanmadım ancak senin sorunu yanıtlamak için bir araştırma yaptım

-1.Soru : telefon kaç dakika içinde şarj olmakta ?

Cevap : Telefonun bataryası 2900 mAH değerinde olduğu için normal şartlarda şarj süresi biraz uzun sürebilmekte ortalama 3,5 saatin üstüne çıkabilir sıfırdan full'e gelene kadar.

- 2.Soru : telefon oyunlarda kasma sorunu vb. sorunlar yaşıyor mu ?

Cevap : Bu soruya şöyle cevap vereyim oynadığın oyuna göre değişir bazı android oyunları bile üst düzey telefonlarda bile az da olsa kasma sorunu meydana gelebiliyor. İşlemci olarak  8 Çekirdek MTK6753V teknolojisine sahip bir telefon popüler olan normal düzeydeki android oyunlarında kasma sorunu yaşayacağını zannetmiyorum

- 3.Soru : ısınma sorunu var mı ?

Cevap : Bu soruya ikinci sorudaki gibi cevap vermek uygun olur diye düşünüyorum telefonun işlemcisine ve ram'ine göre aşırı zorlayacak uygulamalar vs android yazımlar çalışmadığı sürece ısınma sorunu olmaz büyük ihtimalle

- 4.Soru : Telefon ile ilgili yaşadığınız en büyük sorun nedir ?​​​​​​​

Cevap : Maalesef telefonu kullanmadığım için sana net bir cevap veremeyeceğim bu soruda ama internette araştırdığım şikayet forumlarına göre en önemli sıkıntısı şarj ile alakalı olduğunu tespit ettim

Umarım faydalı olmuştur...

umuttt 7 yıl önce

çok teşekkür ederim

tahatugyan 7 yıl önce

Rica ederim :)