Casper VIA s10 root nasıl atılır?

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Casper VIA s10 tabletim var root nasıl atabilirim?

Toplam 1 cevap

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba

Yeni çıkan casper VIA s10 model tablete nasıl root atılır onu göstereceğim

Buradan root master'ı indiriyoruz

Çincr gelen yazıya yıklayıp bekliyoruz işlrm bitince root checker yükleyin ve deneyin

Olmadı mı?

EĞer olmadı ise alternatif bir yönteme gelelim.

Burdan. Kingrootu indirin uygulamayı açın

Root yazısına tiklayin biraz bekletekcektir.

Root Başarılı olursa Root Succesfully diye bir uyarı alırsınız. Root Başarısız olursa Root Failed diye uyarı alırsınız.

Resim

omercik 6 yıl önce

Bu yöntemi sen bizzat denedin mi? Denedin ve başarılı oldun mu?

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho neden sordunuz?

omercik 6 yıl önce

İleride birisi araştırıp bu konuyu görecek. Eğer denemediysen sadece sağda solda gördüğün kulaktan dolma bilgilerle burada paylaşmamalısın. Denediysen de olumlu veya olumsuz sonucunu altına not düş, ki ileride bu konuyu görecek olanlar fikir sahibi olsun. @temmuz2004