Casper via s10 tabletime root atamıyorum

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Casper via s10 tabletimin modeli root root a çalıştığımda hep failed , başarısız oluyor ne yapmalıyım?! Hiçbir şekilde atamadım şu ana kadar.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Android 6.0 ve üzerinde root işlemi zorlaştı. Artık kingroot gibi root uygulamaları hiçbir şekilde çalışmıyor. Tabletinin modeline ve Android sürümüne uygun root dosyalarını bulup, ayrıca varsa yöntemini de bulup o şekilde yapman lazım.

Bu tarz şeyler "şunu yap, şunu indir ve şuraya tıkla" diye anlatılacak işlemler değil.