Casper Via V3 Google Play Store durduruldu sorunu

kullanici325405 (1) 5 yıl önce sordu

İlk başta galeri ve kamera durduruldu hatası veriyordu. Fabrika ayarlarına döndürdükten sonra google play de durduruldu.İnternetteki herşeyi denedim ama hala sorun devam ediyor ne yapabilirim.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 5 yıl önce cevapladı

Bu yöntemi denedin mi?

https://uzmanim.net/soru/google-play-store-durduruldu/65984

Telefonuna tekrar format atar mısın ama bu sefer fabrika ayarlarına çevir

Fabrika ayarlarına çevirmek için

  1. Ayarlara gir
  2. Ayarlar sekmesinde yedekle ve sıfırlayı bul
  3. Sonra fabrika verilerine sıfırlayı seç ve telefonu sıfırla'ya tıkla

Bu işlem belki düzeltir sorunu'nu

kullanici325405 5 yıl önce

Denedim fakat yine aynı sorun çıkıyo verileri ve önbelleği temizleyin yazıyor verileri temizledim ama ön bellek butonuna basılmıyor.

darkcrak 5 yıl önce

Güncelledim yazdığımı belki düzelir sorunun @kullanici325405

ozgurlol 5 yıl önce

@kullanici325405 once onbellegi temizleyip sonra verileri temizle

ilkaybaki (236) 5 yıl önce cevapladı

@darkcrak ın verdiği linkte anlatılıyor zaten, Verileri temizle'ye tıklayıp sonra Önbelleği temizle kapalıysa önbelleği temizlemene gerek yok.

Google Play Store durduruldu buradakileri yaptıktan sonra Google Play Store'a gir, bu işlem olucaktır.

darkcrak 5 yıl önce

@ilkaybaki zaten bende o linki verdim ona :/ işe yaramamış o çözüm