Catalyst Control Center başlatılamıyor yapılandırılabilecek ayar bulunmamaktadır hatası

efeege616 (3) 5 yıl önce sordu

bilgisayarıma windows 7 den windows 10 a yükselttim ve catlyst control center silindi tekra yükledim ve catalyst control center başlatılamıyor yapılandırılabilecek ayar bulunmamaktadır hatasını alıyorum ekran kartım ATI radeon hd 3450

omercik 5 yıl önce

Bilgisayarına uzaktan bağlanıp problemine bi bakalım istersen

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Bir tane çözüm yöntemi var ama windows 8.1 için anlatılmış win 10 da da aynıdır alttake tıklayarak çözüme gidebilirsin

https://uzmanim.net/soru/catalyst-control-center-baslatilamiyor/3888#a3889